TEENUSED - AKTIIVNE PUHKUS 8 pakkumist

Vali:
Mine lehele:
Lehekülg :  1 of 1

Kui otsid üht elamusterohket puhkust sõpradega, siis järgnev pakett on mõeldud just Teile! Oleme koostanud pakkumise kanuumatka, õhtusöögi, sauna ja majutusega!

Hind: €56€ Pildid

GPS mängud on maksimaalselt lõbusad, superseltskondlikud ja mitmeti kasulikud. Kui tunned vajadust millegi täielikult erilise järgi, siis on just GPS seiklus see õige!

Hind: €26€ Pildid

Linnuvaatlus Soomaa rahvuspargis koos majutusega Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuse kämpingumajades ning saunaga Kasesalu puhkelaagri alal!

Hind: €Küsi pakkumist! Pildid

Fotojaht Soomaa looduses, mille idee seisneb meeskondlikul võistlusel! Pakkumine sisaldab majutust Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuse kämpingutes ning sauna kaunil puhkelaagri alal otse Navesti jõe kaldal.

Hind: €al 17€ Pildid

Kutsume ratastoolis loodusesõpru päevasele matkale Soomaal. Meie kohalike giidide vahendamisel ja kaasabil saate osa soode ja lodumetsade lummavast õhustikust ning kogemuse kanuuga laisalt lookleval j...

Hind: €Küsi pakkumist! Pildid

Pärnu vahetus läheduses kauni Reiu jõe kaldal asub üks mõnus ja kodune häärber, mis on just sobilik ideaalseks perepuhkuseks või aktiivset eluviisi harrastavale puhkajale.

Hind: €Küsi pakkumist! Pildid

Kõveri Puhkekeskus asub Pärnumaal, Surju valla äärealale jäävas Kõveri külas, mõne kilomeetri kaugusel Saarde valla piirist. Puhkekeskus pakub külalistele erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks....

Hind: €Küsi hinda! Pildid

Junsi Puhkekeskus sobib väga hästi neile, kes soovivad oma puhkust aktiivselt looduses veeta ning kogeda uusi väljakutseid. Puhkekeskuses hoolitsetakse selle eest, et külastajate vaba ...

Hind: €20 Pildid
Vali:
Mine lehele:
Lehekülg :  1 of 1