VILJANDI HANSAPÄEVAD 2017

2. – 54. JUUNI 2017 VILJANDIS

HANSALAAT
Kätrin Hanschmidt
bonifatiusegild@gmail.com
+372 5814 7783

PRESS
Johan-Kristjan Konovalov
johankristjan.konovalov@viljandi.ee
+372 5855 2332

MUUD KÜSIMUSED
Jaanus Kukk
jaanus@sakalakeskus.ee
+372 5918 0003

PROGRAMM :

Teater
11:00 Hops, keerdu, pots  
Kontsert
11:00 Pauluse kirik
11:00 Jaani kirik
Õpituba
12:00 Fotokonkurss
Sport
15:00 Spordiprogramm
Sport
15:00 HANSA CUP Viljandi JK Tulevik II – Ahrensburg TSV
Teater
15:00 Elu on – otsast teise
Sport
16:00 HANSA CUP Viljandi JK Tulevik I – FC Ternopil
Sport
17:00 HANSA CUP FK Minija – FK Valmiera
Teater
17:00 Hops, keerdu, pots
Kontsert
18:00 Torupillilaagri avamine
Teater
18:00 Papa
Teater
19:00 Gogoli disko
20:00 Kunsttükkide tänava öötäika
Teater
20:00 N.Gogol «Surnud hinged»
Kohvikuöö
21:00 Amaalia
Kohvikuöö
21:00 Aida kohvik
Kohvikuöö
21:00 Rohelise Maja kohvik
Kohvikuöö
21:00 Fellin BAAR
Sport
21:00 Öövaikuse jalgpall
Kohvikuöö
21:00 Köleri pargi piknikuala
Kohvikuöö
21:00 Morna Õnne talu kohvik
Kohvikuöö
21:00 Göök ja Mulks
Kohvikuöö
21:00 Piiriveere kohvik
Kohvikuöö
21:00 Järve Seitse
Kohvikuöö
21:00 Räim ja Rabarber
Kohvikuöö
21:00 Ajarändur
Kohvikuöö
21:00 Öökohvik Tiskokhuul
Kohvikuöö
21:00 Nämmastik
Kohvikuöö
21:00 LAYK
Kohvikuöö
21:00 Ugala teatrikohvik
Kohvikuöö
21:00 Kuhlbarsi kodukohvik
Kohvikuöö
21:00 Magusaoaas
Kohvikuöö
21:00 Dorti ja Lilli + Valmiermuiza
Kohvikuöö
21:00 Lustikummut
21:00 Viikingite laager
Kontsert
21:00 Hansalava
22:00 Avarongkäik
Kontsert
22:15 Avaetendus
Kontsert
23:00 TIKS
Kontsert
Teater
23:00 Ugala katusekontsert ja jalutuspromenaadi avamine
Teater
23:00 Retrokino Volliga  
Laupäev – 3. juuni 2017
Sport
09:00 HANSA CUP FK Valmiera – Viljandi JK Tulevik II
Sport
09:00 Spordiprogramm
10:00 Viikingite laager
Kontsert
10:00 Hansalava
10:00 Lasteala
10:00 Ranna rantšo koduloomaaed
10:00 Vanakraamiturg
10:00 Toiduala
Kontsert
10:00 Heinaturu tantsulava
Sport
10:00 HANSA CUP Viljandi JK Tulevik I – FK Minija
10:00 Kunsttükkide tänav
10:00 Kirbuturg
10:00 Hansalaat
10:00 Mulgi Mess
10:00 Lasteala
Õpituba
11:00 Heliring
Õpituba
11:00 Kunsttükkide tänava noorteala
Sport
11:00 HANSA CUP Võistluste avamine
Teater
11:00 Kõige maitsvamad on …
Sport
11:00 HANSA CUP Ahrensburg TSV – FC Ternopil
11:00 Jaani kirik
Sport
12:00 Laevamudelistide võistlused
Õpituba
12:30 Heliring
Teater
13:00 Pünamütsike
Õpituba
14:00 Heliring
Teater
15:00 Unijärve näkk
Sport
16:00 HANSA CUP FC Ternopil – Viljandi JK Tulevik II
Kontsert
17:00 FAKT
Teater
17:00 Unijärve näkk
Sport
17:00 HANSA CUP FK Minija – Ahrensburg TSV
Kontsert
18:00 Viljandimaa laulu- ja tantsupidu «Vaade koduaknast»
Sport
18:00 HANSA CUP Viljandi JK Tulevik I – FK Valmiera
Teater
19:00 Gogoli disko
19:00 Etno-filmide õhtu
Teater
19:00 Farss isand Pathelinist
Kontsert
20:00 Tantsumaja
Kontsert
22:00 Hype the Funk Rannafest
Teater
22:00 Tähtis on olla tõsine
Pühapäev – 4. juuni 2017
09:00 Jaani kirik
Sport
09:00 HANSA CUP Viljandi JK Tulevil I – Viljandi JK Tulevik II
10:00 Hansalaat
10:00 Viikingite laager
10:00 Ranna rantšo koduloomaaed
10:00 Lasteala
Sport
10:00 HANSA CUP Ahrensburg TSV – FK Valmiera
10:00 Kunsttükkide tänav
Kontsert
10:00 Heinaturu tantsulava
Sport
10:00 Spordiprogramm
10:00 Mulgi Mess
Kontsert
10:00 Hansalava
10:00 Toiduala
Sport
11:00 HANSA CUP FC Ternopil – FK Minija
11:00 Vanade vene autode väljanäitus
Sport
13:00 Trepimäe jooks
Kontsert
14:00 Torupillilaagri lõppkontsert
Sport
15:00 HANSA CUP FK Minija – Viljandi JK Tulevik II
Sport
16:00 HANSA CUP FC Valmiera – FC Ternopil
Sport
17:00 HANSA CUP Ahrensburg TSV – Viljandi JK Tulevik I
Sport
18:00 HANSA CUP Autasustamine