Majutus Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuses

TORI, ÜLE EESTI

Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskus pakub majutust Pärnumaal Soomaa rahvuspargi piiri ääres. Meie puhkelaagri alal on võimalus ööbida kämpingutes, mis asuvad Navesti jõe kaldal, palkmajas, mis asub puhkelaagri tagumises otsas metsa ja jõe ääres ning uutes mugavustega tubades. Lisaks on võimalik telkida kogu 3 ha suurusel alal vabalt valitud kohas ning võimalused on loodud ka autoelamutele ja -karavanidele.

Võimalik on broneerida kogu puhkelaagri ala ning majutada maksimaalselt 45 inimest.

Info:

Majutus standardtoas

Eraldi sissepääsuga standardtoad kahele. Asuvad teisel korrusel. Toas on veekeetja ja saunalinad. Lisavoodi võimalusega. WC ja dušš asub maja esimesel korrusel.

Standardtuba 2-le (P-N): 40 €/öö

Standardtuba 2-le (R-L): 50 €/öö

Lisavoodi: 10 €/öö

Majutus Deluxe toas

Deluxe tuba kahele privaatse duširuumiga. Eraldi sissepääsuga, esimesel korrusel. Toas on saunalinad, veekeetja. Tuba sobib ka erivajadustega inimestele.

Deluxe sviit 2-le, duširuumiga (P-N): 60 €/öö

Deluxe sviit 2-le, duširuumiga (R-L): 70 €/öö

Majutus kämpingutes

Puhkelaagril on 5 kämpingut, kolmel neist on imeline vaade kaunile Navesti jõele, kaks ülejäänut jäävad jõest natuke kaugemale, ent sobivad eelkõige sellele seltskonnale, kes tahaksid olla omapäi.

Magamiskohti on kämpingutes kokku 30. Igas kämpingus on 2 laia voodit (kahele inimesele) ning 2 nari (ühesed voodid).

Kõik kämpingud on varustatud elektriga ning terve puhkelaagri ala katab tasuta WI-FI.

1 öö kämpingus: 10 €/inimene (ilma voodipesuta)

1 öö kämpingus: 16 €/inimene (voodipesuga)

Majutus palkmajas

Palkmajas on kaks korrust: esimesel korrusel on ruum koos kamina, suure laua ning muusikakeskusega, teisel korrusel on magamisruum madratsitega kuni 10-le inimesele. Palkmajas on olemas elekter.

Palkmaja sobib neile, kes hindavad Soomaa looduse ilu ja vaikust, eraldatust ning sõprade/perekonna seltskonda.

Palkmaja rent: 160€/ööpäev

Telkimine, autokaravanid

Lisaks on võimalik telkida kogu 3 ha suurusel alal vabalt valitud kohas ning võimalused on loodud ka autoelamutele ja -karavanidele.

Telkimine: 3€/inimene (üks öö)

Autokaravan: 15€/öö

Muud võimalused

Üritused Ritsu talusalong-ööklubis

Boheemlaslikult üles vuntsitud saal sobib kostüümipidudeks, tantsupidudeks või lõbusateks koosviibimisteks. Saalis on olemas garderoob, piljardiruum ja pisike kööginurk. Tantsu saab vihtuda meeldejäävalt, sest ruum on varustatud muusikakeskuse, diskokuuli, kontsertkõlarite, laserite ja tossumasinaga.

Kaire Vilgats & Club Tropicana

Kaire Vilgats & Club Tropicana toovad kuulajani lugusid oma isiklike lemmikute seast - Wham, Simply Red, George Duke, Radar ja mitmed teised - eelkõige nostalgilised, aga kindlasti värsked kaasaja kontekstis. On diskot, funky, groove-i sekka ka latiinot - 100% tantsumuusika.

Puhkelaagri alal on külastajatele kasutamiseks mõeldud kolm sauna - torusaun, kümblustünn ning kilesaun. Kõik eelpool nimetatud saunad asuvad vaid mõned meetrid Navesti jõe kaldast.

Kanuumatkad

3-4h kanuumatk Viljandimaa ja Pärnumaa jõgedel 16€/in, klassiekskursioonil 10€/õpilane.

5-6h kanuumatkad 20€/in.

10km öömatkad Halliste ja Navesti jõel 20€/in. Matkad algavad tund enne päikseloojangut.

Mitmepäevased kanuumatkad Raudna, Halliste, Navesti ja Pärnu jõgedel, marsruut kokkuleppel. Kahepäevane näidispakett: Meiekose-Ritsu & Ritsu-Tori 32€ in, ööbimisega Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuse puhkelaagris.

Suurvee matkad Soomaa üleujutusaladel, transport bussiga: 20€/in.

Kanuu rent Navesti jõel (sh vest, mõla) tunni hind 3€/in.

Vaba aeg

Puhkelaagris jätkub tegevusi nii suurtele kui väikestele: ponisõit, laste mänguplats, batuut, lauatennis, korvpall, võrkpall, viburada, kanuumatkad, ujumine, saunakeskus.

Meist 3km kaugusel on Riisa raba laudtee. Ringrada on 5km pikk, kus kohtab mitmeid laukaid. Rada viib läbi ka metsast ja jõe äärest. Meist 7km kaugusel on Karuskose talu, metsavahikordeon ja Ingatsi matkarada. Kuusekääral, meist 15km kaugusel on kaunis Lemmjõe keelemetsa matkarada (4km pikk).

Meeskondlik võistlus, kus iga meeskond peab etteantud pildid looduses üles leidma, neid pildistama ning selle pildiga seonduva loomingulise ülesande ära lahendama. Paketti kuulub ka majutus kämpingutes ning saun.

Fotograaf Kerli Sosi

Fotograaf, kes elab Soomaal ja teeb fototöid üle Eesti! Portree, moefoto, bändifoto, pulmad, ürituste pildistamine, reklaamfoto, lapseootuse pildistamine, perepildistamine fotosessioonid Soomaal, Pärnus, Tallinnas

Ratsutamine

Meil on kaks poni. Nad on väga sõbralikud ja uudishimulikud võõraste inimeste suhtes. Neile väga meeldivad maiustused(kuivikud, suhkur, porgand) ning silitused. teeme sõite muruplatsidel käekõrval talutades, aga on võimalik sõita ka iseseisvalt, kui on olemas eelnev kogemus.

Kooliõpilastele pakume erineva pikkuse ja raskusastmega kanuumatkasid ning ühe- või kahepäevast klassiekskursiooni paketti: kanuumatk, lõunasöök, õppefilm, rabamatk + majutus, saun, spordiplatsid ja tantsulava.

Lisaks korraldame klassiõhtuid meie salong-ööklubis.

Klassiõhtu Ritsu salong-ööklubis

Vägeva klassiõhtu Ritsu salong-ööklubis, kus on olemas suurepärane tehnika nii muusika kui ka valgusshow jaoks. Olemas on laserid, tossumasin, diskokuul, muusikakeskus ning suured kontsertkõlarid, kööginurk - kõik, mis üheks heaks peoks vajalik! Pakett sisaldab 3 tundi salongi kasutamist ja majutust kämpingutes. Lisaks on võimalik tellida ATV sõitu meie puhkelaagri ATV rajal.

Lisainformatsioon ja asukoht

Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskus

Ritsu talu, Rätsepa küla, Tori vald, 86816 Pärnu maakond

Lisainfo: Kõpu Külastuskeskus

Telefon: +372 43 30100

E-mail: seezon@seezon.com