Aktiivse puhkaja pakett

TORI, ÜLE EESTI

Kui otsid üht elamusterohket puhkust sõpradega, siis järgnev pakett on mõeldud just Teile! Oleme koostanud pakkumise kanuumatka, õhtusöögi, sauna ja majutusega!

Info:

Aktiivse puhkaja pakett Soomaal!

Kanuumatk algab Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuse puhkelaagrist. Matka vahepeatuse teeme Siidri- ja Veinitalus, kus räägime hea siidri valmistamise saladustest.

Küünikohvikus degusteerime 2014 aasta saagist valminud siidreid ja veini ning valmistame elava tulega mobiilses pitsaahjus itaaliapäraseid pitsasid. Seejärel ootab meid dessert ja kohv.

Siidri- ja Veinitalust suundume taas kanuumatkale, mis jätkub kuni Tori vallamaja aasani. Seejärel sõidame puhkelaagrisse tagasi, kus ootamas virgutav saun ja ööbimine Navesti jõe kaldal kämpingumajakestes.

  • Kanuumatk
  • Siidri- ja Veinitalu külastus
  • Siidrite degusteerimine
  • Pitsa valmistamine
  • Dessert, kohv
  • Saun
  • Majutus kämpingumajakeses

Lisainformatsioon, hinnad

  • Paketi hind: 56€/inimene
  • Pakett on mõeldud gruppidele suuruses 6-20 inimest!

Muud võimalused

1-h fotosessiooni Soomaa looduses või kodustuudios. Pärast pildistamist ootab Teid ööbimine Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuse Deluxe toas. Hommikusööki saate nautida oma toas.

Üritused Ritsu talusalong-ööklubis

Boheemlaslikult üles vuntsitud saal sobib kostüümipidudeks, tantsupidudeks või lõbusateks koosviibimisteks. Saalis on olemas garderoob, piljardiruum ja pisike kööginurk. Tantsu saab vihtuda meeldejäävalt, sest ruum on varustatud muusikakeskuse, diskokuuli, kontsertkõlarite, laserite ja tossumasinaga.

Kaire Vilgats & Club Tropicana

Kaire Vilgats & Club Tropicana toovad kuulajani lugusid oma isiklike lemmikute seast - Wham, Simply Red, George Duke, Radar ja mitmed teised - eelkõige nostalgilised, aga kindlasti värsked kaasaja kontekstis. On diskot, funky, groove-i sekka ka latiinot - 100% tantsumuusika.

Meie puhkelaagri alal on võimalus ööbida uutes mugavustega tubades, kämpingutes (30 kohta), mis asuvad Navesti jõe kaldal, palkmajas (10 kohta), mis asub puhkelaagri tagumises otsas metsa ja jõe ääres. Lisaks on võimalik telkida kogu 3 ha suurusel alal vabalt valitud kohas ning võimalused on loodud ka autoelamutele ja -karavanidele. Lisaks on võimalus tekitada lisakohti salongis olevasse ruumi, kuhu mahub 10 inimest.

Võimalik on broneerida kogu puhkelaagri ala ning majutada maksimaalselt 45 inimest.

Puhkelaagri alal on külastajatele kasutamiseks mõeldud kolm sauna - torusaun, kümblustünn ning kilesaun. Kõik eelpool nimetatud saunad asuvad vaid mõned meetrid Navesti jõe kaldast.

Kanuumatkad

3-4h kanuumatk Viljandimaa ja Pärnumaa jõgedel 16€/in, klassiekskursioonil 10€/õpilane.

5-6h kanuumatkad 20€/in.

10km öömatkad Halliste ja Navesti jõel 20€/in. Matkad algavad tund enne päikseloojangut.

Mitmepäevased kanuumatkad Raudna, Halliste, Navesti ja Pärnu jõgedel, marsruut kokkuleppel. Kahepäevane näidispakett: Meiekose-Ritsu & Ritsu-Tori 32€ in, ööbimisega Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskuse puhkelaagris.

Suurvee matkad Soomaa üleujutusaladel, transport bussiga: 20€/in.

Kanuu rent Navesti jõel (sh vest, mõla) tunni hind 3€/in.

Vaba aeg

Puhkelaagris jätkub tegevusi nii suurtele kui väikestele: ponisõit, laste mänguplats, batuut, lauatennis, korvpall, võrkpall, viburada, kanuumatkad, ujumine, saunakeskus.

Meist 3km kaugusel on Riisa raba laudtee. Ringrada on 5km pikk, kus kohtab mitmeid laukaid. Rada viib läbi ka metsast ja jõe äärest. Meist 7km kaugusel on Karuskose talu, metsavahikordeon ja Ingatsi matkarada. Kuusekääral, meist 15km kaugusel on kaunis Lemmjõe keelemetsa matkarada (4km pikk).

Aktiivse puhkaja pakett: kanuumatk, Siidri- ja Veinitalu külastus, saun ja majutus.

Linnuvaatlus Soomaal, ööbimisega:: linnuvaatlus, saun, majutus.

Meeskondlik võistlus, kus iga meeskond peab etteantud pildid looduses üles leidma, neid pildistama ning selle pildiga seonduva loomingulise ülesande ära lahendama. Paketti kuulub ka majutus kämpingutes ning saun.

Fotograaf, kes elab Soomaal ja teeb fototöid üle Eesti! Portree, moefoto, bändifoto, pulmad, ürituste pildistamine, reklaamfoto, lapseootuse pildistamine, perepildistamine fotosessioonid Soomaal, Pärnus, Tallinnas

Ratsutamine

Meil on kaks poni. Nad on väga sõbralikud ja uudishimulikud võõraste inimeste suhtes. Neile väga meeldivad maiustused(kuivikud, suhkur, porgand) ning silitused. teeme sõite muruplatsidel käekõrval talutades, aga on võimalik sõita ka iseseisvalt, kui on olemas eelnev kogemus.

Kooliõpilastele pakume erineva pikkuse ja raskusastmega kanuumatkasid ning ühe- või kahepäevast klassiekskursiooni paketti: kanuumatk, lõunasöök, õppefilm, rabamatk + majutus, saun, spordiplatsid ja tantsulava.

Lisaks korraldame klassiõhtuid meie salong-ööklubis.

Klassiõhtu Ritsu salong-ööklubis

Vägeva klassiõhtu Ritsu salong-ööklubis, kus on olemas suurepärane tehnika nii muusika kui ka valgusshow jaoks. Olemas on laserid, tossumasin, diskokuul, muusikakeskus ning suured kontsertkõlarid, kööginurk - kõik, mis üheks heaks peoks vajalik! Pakett sisaldab 3 tundi salongi kasutamist ja majutust kämpingutes. Lisaks on võimalik tellida ATV sõitu meie puhkelaagri ATV rajal.

Lisainformatsioon ja asukoht

Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskus

Ritsu talu, Rätsepa küla, Tori vald, 86816 Pärnu maakond

Lisainfo: Kõpu Külastuskeskus

Telefon: +372 43 30100

E-mail: seezon@seezon.com